اصلی
بازدید اساتید دانشکده های مهندسی وعلوم پایه استان کهگیلویه وبویراحمد از تاسیسات شرکت گاز استان
کد مطلب: 2202
تعداد بازدید: 205
1397-07-29

جمعی از اساتید دانشکده های مهندسی و علوم پایه دانشگاه یاسوج از تأسیسات و ایستگاههای تقلیل فشار شرکت گاز استان بازدید نمودند

در این بازدید اساتیدی از گروههای مختلف مهندسی مکانیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی برق و کامپیوتر ، مهندسی مواد ، مهندسی عمران ، فیزیک و شیمی حضور داشتند.

کارشناس ارشد امورپزوهش گاز استان گفت : این اساتید در ابتدا از انبار کالای شرکت گاز استان بازدید به عمل آوردند. ،

نیکخواه با اشاره به روند اجرای پروژه های پژوهشی و ترغیب بیشتر دانشگاهیان به اجرای پروژه ها و همکاری با شرکت گاز اشاره کرده و نیازهای شرکت گاز استان در حوزه های مختلف فنی و مهندسی را برشمرد .

پس از بازدید از انبار کالای شرکت گاز بازدیدی از ایستگاه تقلیل فشار شرف آباد شرکت گاز استان انجام گرفت که در ایستگاه شرف آباد یاسوج یکی از کارشناسان بهره برداری ایستگاههای تقلیل فشار چگونگی کارکرد ایستگاهها و تجهیزات مورد استفاده در ایستگاههای تقلیل فشار را تشریح نمودند . در نهایت آقای جهانبازی معاونت مهندسی شرکت گاز استان به پاره ای از مشکلات موجود در پروژه های مهندسی اشاره نمودند و تأکید داشتند که در حل مشکلات موجود دانشگاهیان با همکاری هرچه بیشتر و نزدیکتر خواهند توانست شرکت گاز را یاری نمایند. در نهایت اساتید گروههای مختلف قول همکاری های بیشتر و بهتر را در جهت ارائه پیشنهاد های پژوهشی درجهت رفع تنگنا ه های شرکت دادند.

 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر