اصلی
پیام تبریک مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص)،میلاد امام صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت
کد مطلب: 2220
تعداد بازدید: 226
1397-09-05

 

بسم الله الرحمن الرحیم
و اعتصموا بحبل الله جميعاً و لا تفرقوا : همگي به ريسمان الهي چنگ زنيد و پراكنده نشويد
( سوره آل عمران – آيه ۱۰۳ )

بانگ ملكوتي (( ‌اشهد ان محمد رسول الله )) كه امروز در سراسر گيتي طنين انداز شده است ، ترنم آسماني دعوت حق تعالي براي وحدت و همدلي مسلمانان و آزاديخواهان عالم و راز ماندگاري اقتدار و استقلال مسلمين و تقويت و ترويج وحدت و يكدلي مي باشد .
ماه ربيع الاول ياد آور ميلاد آخرين رسول خدا و پيامبر صلح و دوستي است كه به حقيقت فصلي براي عمل به سيره آن مقام آسماني بوده و هفته وحدت بي ترديد نماد و پيام صلح و دوستي براي پيروان راستين و حقيقي دين و مكتب انسان ساز اسلام است .
خداوند بلند مرتبه را شاكريم كه در استان فرهنگي كهگیلویه و بویراحمد جلوه با شكوه وحدت و يكپارچگي مسلمين به وضوح مشهود است و همگي تحت لواي پرچم مقدس جمهوري اسلامي ايران با صلح و آرامش در كنار يكديگر زندگي مي نمايند .
اينجانب فرا رسيدن ولادت خجسته ختم المرسلين ، رحمه للعالمين و پيام آور عزت ، رحمت و سعادت كل بشر حضرت محمد مصطفي ( ص ) و میلاد ششمین اختر تابناک ولایت امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت كه چتري است براي رحمت خداوند بر سر امت اسلام و زداينده كينه ها ، كدورت ها و خود خواهي ها را به همه امت اسلامي به ويژه مردم شريف استان كهگیلویه
و بویراحمد ، خانواده بزرگ صنعت نفت خصوصاً همكاران ارجمند شركت گاز استان و خانواده مكرمشان تبريك و تهنيت عرض مي نمايم.
رحمن خادم مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد.

 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر