اصلی
معرفی شرکت
کد مطلب: 2068
تعداد بازدید: 1383
1397-04-10

مشعل روشنایی بخش گاز، درسال 1361دست به دست دراستان کهگیلویه وبویراحمد می چرخد تا درسال 1363 فروغ گرما بخشش هدیه ای برای خانه های مردمان و ساکنینش باشد. نیاز روزافزون مردم به گاز و نیاز به ساماندهی امرگازرسانی ، درپرتو نگاه دولت موجب شد شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد تاسیس و در سال 1379 به طور مستقل درمسیر خدمت رسانی گام بردارد. مشعل خدمتگزاری عاشقانه و متعهدانه، به دست نیروهای متعهد شرکت گاز با رسالت گازرسانی با اهداف پاسخگویی به نیازهای صنعتی ، تجاری و خانگی درشهرها روستاها روشن می شود و ثمره ی این تلاش ، توسعه شبکه گازرسانی، بهره وری، افزایش کیفیت خدمات، جلب رضایت مردم و در نهایت رونق اقتصادی در پرتو آسایش و رضایتمندی مشترکین را ارمغان می آورد .گسترش شبکه گازرسانی مبتنی بر حفظ محیط زیست بکر و رویایی استان، افزایش ایمنی کارکنان متعهد و افزایش سطح خدمت رسانی با کارآمدترین تخصص ها و آموزش ها از سوی شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد درحال انجام است.

 گاز این ثروت خدادادی و پاک ، 27 تریلیون مترمکعب آن درایران پهناورمان ذخیره شده است که بخش عظیمی ازاین منبع سوخت، بوسیله 2850کیلومتر ازخطوط گازرسانی در شَریان های اقتصاد، صنعت و مصارف خانگی شهری و روستایی 17 شهر و677  روستای استان چهار فصلِ روییده برشانه های زاگرس ، بطورکامل توزیع شده است. نتیجه ی این جهاد کاری موجب شده است  بیش از 500000 (پانصد هزارنفر) از ساکنین استان در قالب 170000 خانوار همسفره ی گاز طبیعی شوند. آمار بيش از 170000مشترک گاز با توجه به وضعیت آب وهوایی و توپوگرافی استان که انجام گازرسانی را مشکل می کند، برگ زرین دیگری از توانمندی های شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمدرا ورق می زند. ارمغان تلاش و تعهد موجب شده است تا براجاق های زندگی مردمان، نان شکر و سپاس پخته شود، و برسقف آرزوهای دوست داشتنی شان،  چراغ امید تابان شود.

عمده مصرف گاز استان به حوزه شهری بر می گردد که هم اکنون تمامی 17 شهر استان به طورکامل گازرسانی شده اند و برای دو شهر آخر (قلعه رییسی و دیشموک)  نصب علمک در حال اجرا و برنامه ریزی تحویل کنتور و اشتراک پذیری انجام گرفته است. 
شرکت گازاستان کهگیلویه وبویراحمد با سرلوحه قراردادن اصل توسعه و رفع محرومیت ها، توان اجرایی و تخصصی خود را معطوف به گسترش کارآمد شبکه و همه گیرکردن  بهره مندی در ا قصی نقاط استان از این سوخت پاک کرده است. این ویژگی فرزندان شایسته استان در شرکت گاز موجب شده است طرح های بزرگ گاز رسانی هرروز مورد مطالعه و پژوهش قرارگرفته تا کارآمدترین روش و مدبرانه ترین طرح های اجرایی درپهن دشت شقایق ها وآویشن ها چشمه ی خدمت و آسایش را جوشان ترکند .

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر