اصلی
مدیرعامل شرکت گاز استان بمناسبت روز زن و در آستانه سال نو با بانوان دیدار کردند
کد مطلب: 2287
تعداد بازدید: 282
1397-12-27

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان این دیدار که با حضور کارکنان اناث شرکت صورت پذیرفت رحمن خادم با تبریک فرخنده میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت
هفته زن و روز مادر و الگو قرار دادن این بانوی بزرگوار آرزوی توفیق و سلامتی برای همه بانوان همکار شاغل در شرکت را در آستانه سال جدید نمود. مدیر عامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با ابراز خرسندی از فعالیتهای انجام گرفته در حوزه بانوان، از تمامی بانوان همکار تقدیر و تشکر کرد و خاطر نشان کرد که همگان با مدنظر قرار دادن سیره عملی حضرت فاطمه زهرا(س) به سوی جامعه ای متعالی تر در تمام عرصه ها پیش رویم.
وی گفت: که بخش اعظم همترازی و همراهی بانوان در سطح اجتماع و در جمیع فعالیتهای اجتماعی، مرهون انقلاب اسلامی ایران می باشد و باید با تأسی به سرور زنان عالم از این فضای امن که به مدد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، راه را برای حضور چشمگیر بانوان در اجتماع محیا ساخته، به بهترین شکل استفاده کرد.
رحمن خادم با عنوان نمودن نیاز امروز جامعه به تلاشی مجدانه و دلسوزانه که باید سرلوحه زندگی و کار همه باشد، توان بانوان شرکت را با توجه به سطح تحصیلی و تخصصی ایشان تحسین کرد و همیاری همه همکاران بخصوص بانوان را در رسیدن به اهداف شرکت بسیار مهم ارزیابی کرد.
مدیرعامل شركت استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امیدواریم درسال جاری با همت ، همدلی و تلاش مستمر شما عزیزان و سایر همکاران بتوانیم روند توسعه گازرسانی و خدمات رسانی به مردم شریف استان را سرعت بخشیم. 
در این جلسه همچنین هر یک از کارکنان نظرات، پیشنهادات، مسائل و مشکلات خود را در زمینه  شرایط کاری و اداری بیان نمودند و مدیرعامل شرکت با درایت  دستور پیگیری صادرکرد.در پایان این دیدار از کارکنان اناث با شاخه گل و هدیه تقدیر بعمل آمد.

 

 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر