اصلی
بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران و مشترکین
کد مطلب: 2299
تعداد بازدید: 312
1398-02-09

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد.

 شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/12/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می­کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات شخصی از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی  وغیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده  و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد. 

ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پرتال  خود از سیاستهای امنیتی و فناوري هايي استفاده مي کنيم که براي محافظت از اطلاعات شخصي طراحي شده اند.همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی مي کنيم.اين روشهاي محافظتي ذخيره سازي، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر ميگيرد و از دسترسي و استفاده غير مجاز از اين اطلاعات جلوگيري مي کند.

سازمان در اقبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیر مترقبه یا بروز مشکلاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات صورت گرفته خود نباشد مسئولیت یا تعهدی نخواهد داشت.پورتال سازمان ممکن است دارای پیوندهای مختلف به سایت های دیگر باشد و زمانی که کاربران از طریق این پیوند ها از تارنمای سازمان خارج شوند دیگر سازمان تعهدی برحفظ حریم شخصی انان در سایت مقصد نخواهد داشت و مراجعه کنندگان باید به بیانیه حریم شخصی سایت مقصد مراجعه نمایند.

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر