اصلی
مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد
کد مطلب: 2325
تعداد بازدید: 240
1398-04-26

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد:این بازدید به منظور مطالعات میدانی ، بازنگری ساختار سازمانی ، بازدید ادارات ، پروژه ها و تاسیسات گازرسانی استان صورت پذیرفت.

مدیر مهندسی ساختار ضمن ابراز خرسندی از این دیدار نزدیک با مدیرعامل ، معاونین و مدیران ستادی گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سفرها در آشنایی بیشتر با واقعیت های موجود در سازمان بسیار موثر می باشد.

مجید کشاورز اظهار داشت: در این استان طی این دو روز ما گازرسانی به نقاط کوهستانی و صعب العبور را شاهد بودیم و بخش عمده تامین انرژی کشور توسط شرکت های گاز استانی توزیع می شود فلذا از ضرورت در چارچوب شرکت های گاز استانی سخن گفت و محدودیت های موجود را نیز بیان کرد.

ایشان افزود: هدف از این بازدید استقرار الگوی جدید نظام بهره برداری در استان کهگیلویه و بویراحمد با رویکرد برون سپاری و بازنگری فرایندها و ساختار سازمانی و سایر واحدهای استان می باشد.

رحمن خادم مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: این دیدار به منظور بررسی ساختار موجود در شرکت گاز استان و آشنایی بیشتر از واحدهای کالا، هماهنگی فروش ، مهندسی، میز خدمت مستقر در ناحیه بویراحمد، ناحیه سی سخت، ناحیه کهگیلویه و مشاهده سختی های مسیر گازرسانی به شهرهای قلعه رئیسی و دیشموک به صورت عینی صورت گرفت.

این بازدید به مدت 2 روز بطول انجامید و هیئت کارشناسی ویژه مهندسی ساختار با مدیرعامل و مدیران ستادی گاز استان جلسه ای در محل دفتر مدیرعامل برگزار گردید و در حاشیه این جلسه خادم گفت: طی این جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت حال و آینده شرکت گاز استان پرداخته شده است و مباحثی از قبیل چارت سازمانی گاز استان و نیازهای آتی و محدودیت ها مورد بحث قرار گرفت.

 خادم با تاکید بر لزوم پویایی و منعطف بودن ساختار سازمانی و همچنین توسعه شبکه گازرسانی و افزایش تعداد مشترکین شهری و روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توسعه و تغییر در فعالیتهای هر سازمان و واگذاری وظایف شغلی جدید، ارتقای سمت های سازمانی و غنی سازی شغلی امری ضروری و اجتناب ناپذیر بوده و از هیئت محترم مهندسی ساختار شرکت ملی گاز می خواهیم تجدید در ساختار متناسب با نیاز این شرکت را بازنگری نمایند..

در پایان این سفر فرخنده هادی اصل مدیرمنابع انسانی شرکت گاز استان بیان داشت: چارت شرکت گاز استان با توجه به توسعه فراوان گازرسانی طی این چندسال اخیر نیاز به بازبینی دارد و امیدوار هستیم این مهم با پیگیری به نتیجه برسد.

 

 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر