اصلی
افتتاح عملیات گازرسانی به روستای تنگ آب شهرستان باشت و تشکر ویژه استاندار از مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد
کد مطلب: 2350
تعداد بازدید: 280
1398-06-06
 
انقلاب گازرسانی در کهگیلویه و بویراحمد 
 
 
افتتاح عملیات گازرسانی به روستای تنگ آب شهرستان باشت
 
رحمن خادم گفت: به مناسبت هفته دولت عملیات گازرسانی به روستای تنگ آب شهرستان باشت افتتاح شد.
 
با حضور نماینده گچساران و باشت، استاندار و معاونین، فرماندار شهرستان باشت و مدیرعامل شرکت گاز استان، مجموعه مدیران دستگاه ها، مردم و خانواده های معظم شهداء عملیات گازرسانی به روستای تنگ آب شهرستان باشت افتتاح شد.
 
 
در این آیین افتتاحی مدیر عامل شرکت گاز استان در جمع خبرنگاران و مردم گفت: شرکت گاز استان انقلاب بوجود آورده و خدمات قابل توجهی در دولت های یازدهم و دوازدهم مناطق محروم وصعب العبور انجام داده است. 
 
 
مهندس خادم اظهار داشت: در سطح کشور تعداد ۲۸ هزار و ۱۹۶ روستا گازدار شده اند که سهم استان کهگیلویه و بویراحمد از این خدمت رسانی و انقلاب گازرسانی ۷۰۸  روستا می باشد، همچنین سهم دولت تدبیر و امید در استان ۵۰ درصد یعنی ۳۵۷ روستا بوده که با جمعیت ۱۷ هزار و ۱۷۸ نفر در دولت های یازدهم و دوازدهم انجام گرفته است.
 
وی در ادامه افزود: تعداد ۱۷۳ شهر در کشور از نعمت گاز برخوردار هستند که سهم استان کهگیلویه و بویر احمد ۱۷ شهر هست که ۳ شهر با جمعیت هزار و ۷۸۸ نفر  در دولت تدبیر و امید گازدار شده اند. 
 
مدیر عامل گاز استان با اشاره به خدمات انجام گرفته در سطح استان یاد آور شد: یکی از شهرها و مناطق گازدار شده در استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان باشت و روستای تنگ آب می باشد که این روستا دارای ۳۰ خانوار و جمعیت ۱۲۵ نفری که عملیات گازرسانی با ۲ هزار متر شبکه گذاری و اعتباری بالغ بر ۳۲۰۰ میلیون ریال انجام گرفته است.
 
مهندس رحمن خادم افزود: ۸۹ درصد از خانوار های روستایی شهرستان باشت از نعمت گاز برخودار هستند و ۱۱ درصد دیگر واجد شرایط گازرسانی هستند که تا پایان سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.
 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر