اصلی
آغاز طرح صدور قبوض گاز بصورت الکترونیکی در کهگیلویه و بویراحمد
کد مطلب: 2375
تعداد بازدید: 217
1398-07-22

رسایی نسب رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان خبر داد:

آغاز طرح صدور قبوض گاز بصورت الکترونیکی در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، اسلام رسایی نسب رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان گفت: صدور قبوض گاز به صورت الکترونیکی(پیامکی) در استان آغاز شده است.


مهندس رسایی نسب افزود: امیدواریم با همکاری بیشتر مردم و مسئولیت پذیری ما در مجموعه شرکت گاز، بزودی شاهد حذف صددرصدی چاپ قبوض باشیم.

اسلام رسایی نسب با اشاره به اهمیت حذف قبوض کاغذی گاز بیان کرد: حداقل کار ممکن در راستای توسعه دولت الکترونیکی و حفظ منابع ملی و محیط زیست انجام شده است.

رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز در خصوص پرداخت قبوض به صورت الکترونیکی اظهار داشت: مرحله بعدی قرار دادن لینک پرداخت الکترونیکی در پیامک ها است که در حال نهایی کردن با درگاه ها و بانک ها در این زمینه هستیم.

وی با اشاره به سختی کار افزود: این کار به سختی در حال انجام است زیرا طبق دستورالعمل های بالادستی سیستم های ما به اینترنت وصل نیستند و همین مسئله انجام فعالیت های خدمات الکترونیک را با مشکل و سختی زیاد همراه می کند.

مهندس اسلام رسایی نسب رئیس فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان در پایان گفت: کهگیلویه و بویراحمد در زمینه اجرای طرح صدور قبوض الکترونیکی بین شرکت های گازی استانی جزء ۳ استان برتر کشور می باشد.

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر