اصلی
برگزاری سمینار قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد در شرکت گاز استان
کد مطلب: 2400
تعداد بازدید: 116
1398-09-18

 

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

برگزاری سمینار قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد در شرکت گاز استان

مهندس خادم گفت: دوره و سمینار قانون ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد در شرکت گاز استان برگزار شد.

رحمن خادم افزود: جدیت در موضوع ارتقاء سلامت اداری و مقابله با فساد و بهبود عملکرد شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد و کسب مقام چهارم و ارتقاء ۲۴ پله ای نسبت به سال گذشته باعث شد که برای رشد بیشتر، این دوره آموزشی برگزار شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان بیان کرد: هدف از برگزاری این دوره آموزشی ارتقاء فرهنگ سازمانی، آگاهی بخشی مدیران و پرسنل شرکت گاز استان در راستای اجرای قانون ارتقاء سلامت اداری است.

مهندس خادم در ادامه افزود: در این دوره یک روزه مباحثی از جمله تعاریف فساد، مفاهیم اساسی در مبارزه با فساد اداری، تفاوت تخلفات اداری و فساد اداری، مصادیق حقوقی فساد، راهکارهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مقابله با فساد، آشنایی با شفافیت و سازمان شفاف بین المللی و معیارهای ارزیابی مطرح شد

مدیرعامل شرکت گاز استان در پایان گفت: لازم به ذکر است که شرکت گاز استان با برنامه ریزی دقیق و جدی در چندین سال گذشته در حوزه سلامت اداری در سطح سازمان های هم تراز عملکرد و رشد قابل چشمگیری داشته است، بطوریکه اخیرا از طرف معاون وزیر و سایر مدیران ارشد شرکت ملی گاز ایران مورد تقدیر قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان این دوره آموزشی در تاریخ ۱۶ آذر ماه به مدت یک روز در سالن اجتماعات شرکت گاز استان برگزار شد.

 

 

 

 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر