اصلی
گازرسانی به ۲۵۶ روستای کهگیلویه و بویراحمد طی سه سال اخیر
کد مطلب: 2402
تعداد بازدید: 103
1398-09-20

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سه سال اخیر، ۲۵۶ روستای استان گازرسانی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان، رحمان خادم در نشست با خبرنگاران، افزود: گازرسانی به ۲۸۰ ‌روستای استان در دست اقدام است.

مهندس خادم از تبدیل استان تا سال ۱۴۰۰ به استان سبز خبر داد و گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه در استان در دست اجرا است.

مدیرعامل شرگت گاز استان اظهار کرد: کار تیمی محور فعالیت شرکت گاز بوده و این توسعه و ارتقای خدمات رسانی با تکیه بر این محور شکل گرفته است.

خادم خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین موضوعات عملکرد صورت مالی بوده که اقدامات مناسبی در این راستا شکل گرفت و رشد قابل توجهی انجام شد.

وی گفت: در حوزه ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد نیز شرکت گاز استان از رده ۲۸ به رتبه چهارم در سال ۹۷ رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: شرکت گاز استان در فرایندهای مختلف شفافیت را محور فعالیت قرار داده است.

مهندس خادم در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص نحوه بکارگیری نیروها در شرکت گاز گفت: با توجه به گازرسانی به 256 روستا و تعدادی دیگر که تا پایان سال افتتاح خواهد شد و ضرورت نگهداشت آن ها، بر اساس مصوبه شرکت ملی گاز ایران تعدادی گازبان جذب و متناسب با نیاز در آینده تعداد دیگری جذب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان با تاکید بر تلاش برای رفع نیازهای جامعه هدف، ابراز داشت: پاسخگویی به مردم را یک حق مسلم می دانیم و چشم انداز توسعه نیز هدفگذاری شده است.

مهندس خادم تصریح کرد: ما خدمات نظام را ارائه می دهیم و خدمات دولت به عنوان زیر مجموعه ای از نظام انجام می شود.

وی افزود: در حال حاضر رساندن شرکت گاز استان به جمع ۱۵ استان برتر کشور از طرح های پایه ریزی شده است.

مهندس خادم با اشاره به تعاملات با مجموعه استانداری و نزدیکی به انتخابات، اظهار کرد: با توجه به نزدیکی به زمان انتخابات، ضمن دعوت مردم برای شرکت در انتخابات، توصیه می کنیم که نباید مجموعه شرکت گاز وارد مسائل سیاسی شوند و در صورت مشاهده تخلف،ورود پیدا خواهم کرد.