اصلی
اربعین شهادت سپهبد سلیمانی ضرورت شرکت در راهپیمایی "یوم الله ۲۲ بهمن" را دوچندان کرده است
کد مطلب: 2437
تعداد بازدید: 39
1398-11-22

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، رحمن خادم مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران(یوم الله 22 بهمن)، پیامی صادر کرد.

در متن پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد صدور ارزش های این انقلاب الهی و سراسر جهان و بیداری ملت های مسلمان و تشکیل گروه ها، نهادها، تشکل های مذهبی، سیاسی و انقلابی در جهان اسلام گردیده است.

بیداری اسلامی آزادی کشورهای مسلمان از چنگال استکبار جهانی، نابودی دشمنان اسلام و بشریت در کشور های اسلامی و پیام رسانی آزادی انسان ها و استقلال ملت ها و نابودی استکبار از ثمرات شیرین این انقلاب الهی است.

تربیت مردان شجاع، غیرتمند، انقلابی و مبارز امثال سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که مرگ و حیاتش باعث تضعیف مستکبران و تقویت مؤمنان و مسلمانان در سراسر گیتی گردیده و نابودی داعش و گروهک های ضد بشریت نتیجه زحمات ایشان است نیز ضرورت شرکت در راهپیمایی "یوم الله ۲۲ بهمن" و چهلمین روز عروج ملکوتی این شهید سرافراز دوچندان شده است.

مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد همراه با سیل خروشان هموطنان و همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی "یوم الله ۲۲ بهمن"، بار دیگر با آرمان های انقلاب و شهداء تجدید بیعت خواهند نمود.

رحمن خادم مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر